Աբովյան մասնաճյուղի հանդիսավոր բացում
Հունիսի 17-ին Աբովյան քաղաքում տեղի ունեցավ “ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ” ՓԲԸ-ի “Աբովյան” մասնաճյուղի հանդիսավոր բացումը:
Միջոցառումը կազմակերպված էր Աբովյան քաղաքի բնակիչներին մասնաճյուղի մասին իրազեկելու նպատակով: Ժամանակակից ոճով և հարմարավետ կահավորված մասնաճյուղը գտնվում է Աբովյան քաղաքի կենտրոնում, Ռոսիայի փող. թիվ 1/20 հասցեում, և պատրաստ է մատուցել ունիվերսալ բանկային ծառայությունների ողջ փաթեթը:
“Կարևորելով Հանրապետության մարզերի տնտեսական զարգացումը և բանկային գործառնությունների սպասարկման բարձր որակի պահանջարկը Բանկը ակտիվորեն շարունակում է ընդլայնել մասնաճյուղային ցանցը Երևան քաղաքից դուրս, և այսօր Բանկի 27-րդ մասնաճյուղը մենք բացում ենք Աբովյան քաղաքում: Այսուհետ Աբովյան քաղաքի բնակիչները կկարողանան օգտվել բարձրակարգ բանկային ծառայություններից, համադրելով հաճելին գործնականի հետ:
Գովազդի և հասարակայնության հետ կապերի բաժնից տեղեկացանք նաև, որ նորաբաց մասնաճյուղը զինված է ժամանակակից տեխնիկայով և տեխնոլոգիայով, և հաճախորդների համար ստեղծված են բոլոր պայմանները հաճելի  սպասարկում ապահովելու համար:

Торжественное открытие филиала Абовян
Мероприятие было организовано для осведомления жителей города Абовяна об открытии филиала. Оснащенный в современном стиле и отличающийся комфортом филиал находится в центре г. Абовяна, ул.  Россия  номер 1/20, и готов предложить полный пакет универсальных банковских услуг.
"Подчеркивая важность регионального экономического развития и спрос на высокое качество предоставления банковских операций, Банк продолжает активно расширять свою филиальную сеть за пределами г. Еревана, и сегодня 27-ой филиал Банка мы открываем в Абовяне. Отныне жители г. Еревана  могут пользоваться качественными банковскими услугами, сочетая приятное с бизнесом.
Как нам сообщили из отдела Рекламы и связей с общественностью, новый филиал оснащен современной техникой и технологией, и созданы все условия для обслуживания клиентов в приятной атмосфере.