Տարեկան ընդհանուր ժողով 29.04.2014
Սույն թվականի ապրիլի 29-ին ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ ՓԲԸ Գլխամասային գրասենյակի նիստերի դահլիճում տեղի ունեցավ Բանկի տարեկան ընդհանուր ժողովը, որին մասնակցում էին “ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ” ՓԲԸ թվով 35.000 հատ (100%) ձայնի իրավունք տվող բաժնետոմսերով միակ բաժնետեր և Խորհրդի նախագահ Վիտալի Սարգսի Գրիգորյանցը, վարչության անդամները, կառուցվածքային ստորաբաժանումների ղեկավարները, ինչպես նաև Բանկում արտաքին աուդիտ իրականացրած ընկերության`Գրանթ Թորնթոն Ամիո ՓԲԸ ներկայացուցիչը:
Ընդհանուր ժողովի ընթացքում հաստատվեցին “ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ” ՓԲԸ 2013թ. տարեկան ֆինանսական հաշվետվությունները:

Годовое общее собрание 29.04.2014
29 апреля нынешнего года, в конференц-зале Головного офиса ЗАО АРМБИЗНЕСБАНК состоялось Годовое общее собрание Банка, в котором приняли участие
29 апреля нынешнего года, в конференц-зале Головного офиса ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" состоялось Годовое общее собрание Банка, в котором приняли участие единственный акционер ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК"  с суммарным количеством 35 000 штук (100%) голосующих акций и Председатель Совета Виталий Григорьянц, члены Совета и Правления банка, руководители структурных подразделений Банка, а также представители  компании ЗАО Гранд Торнтон Амио, осуществившей внешний аудит Банка.