ԱՄԱՆՈՐՅԱ ԱՆԱԿՆԿԱԼ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻՑ
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ Նոր տարվան ընդառաջ իր կորպորատիվ հաճախորդներին մատուցում է անակնկալ` նվազեցնելով Բանկի կողմից թողարկվող Visa Business և MasterCard Business քարտերի տարեկան սպասարկման վճարները:
Բիզնես քարտի միջոցով հնարավոր է օրվա ցանկացած պահի կատարել անկանխիկ փոխանցումներ, իրականացնել վճարումներ առևտրի և սպասարկման տարբեր կետերում, ինչպես նաև ստանալ կանխիկ միջոցներ աշխարհի բազմաթիվ կանխիկացման կետերում՝ հոգալով կազմակերպության ղեկավար անձանց և/կամ աշխատակիցների կողմից ·ործուղման, ներկայացուցչական և այլ ծախսերը:
Միջոցների անբավարարության դեպքում բիզնես քարտի վրա կարող է բացվել նաև օվերդրաֆտ:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ բիզնես քարտերի քարտապաններին անվճար տրամադրում է նաև ամբողջ աշխարհում գործող Ճանապարհորդության ապահովագրության լավագույն պայմանները:

НОВОГОДНИЙ СЮРПРИЗ ОТ АРМБИЗНЕСБАНКА
В преддверии Нового года, АРМБИЗНЕСБАНК делает приятный сюрприз корпоративным клиентам и снижает тариф за годовое обслуживание карт Visa Business и MasterCard Business, эмитируемых Банком.
Бизнес карта позволяет в любое время дня совершить безналичные переводы, производить платежи в пунктах торговли и обслуживания, а также получить наличные средства через многочисленные точки обналичивания по всему миру для покрытия командировочных, представительских и других расходов руководителей и/или сотрудников организации.
В случае недостаточности денежных средств, на карте можно также оформить овердрафт.
Также, АРМБИЗНЕСБАНК бесплатно предоставляет держателям бизнес карт самые лучшие и выгодные условия Туристического страхования.