ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ Լոռու մարզում հանդիսավոր բացեց երրորդ մասնաճյուղը
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, առաջնորդվելով իր տարածքային զարգացման ծրագրով, շարունակում է ընդլայնել մասնաճյուղային ցանցը. այս անգամ տոնական տրամադրություն էր քաղաք Վանաձոր, Լուսավորչի 38/1 հասցեում, որտեղ տեղակայված է ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ նորաբաց ՙԼՈՌԻ՚ մասնաճյուղը:
ՙԼՈՌԻ՚ մասնաճյուղը ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ 3-րդ տարածքային ստորաբաժանումն է Լոռու մարզում:
ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ ՙԼՈՌԻ՚ մասնաճյուղի կառավարիչ Արմեն Թումանյանը և Վանաձորի քաղաքապետ Մամիկոն Ասլանյանը, Բանկի աշխատակիցների և հյուրերի ներկայությամբ կտրեցին խորհրդանշական կարմիր ժապավենը:
ՙԼՈՌԻ՚ մասնաճյուղում ֆիզիկական և իրավաբանական անձինք ոչ միայն հնարավորություն կունենան օգտվելու ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից մատուցվող բանկային ծառայություններից, որոնցից իրենց գրավիչ պայմաններով առանձնանում են վարկատեսակները, ժամկետային ավանդներն ու միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգերը, այլև իրազեկված կլինեն մշտապես թարմացվող նոր պրոդուկտների պայմաններին:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ նորաբաց ՙԼՈՌԻ՚ մասնաճյուղում հաճախորդների և գործընկերների համար ստեղծված են հարմարավետ ու ապահով սպասարկման բոլոր պայմանները, իսկ հմուտ և փորձառու աշխատակիցները պատրաստ են պրոֆեսիոնալ մոտեցում ցուցաբերել յուրաքանչյուր հաճախորդի:
Մոտ 30 տարի ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ մատուցում է բարձրորակ ծառայություններ՝ մշտապես ձգտելով գերազանցել իր հաճախորդների սպասումները՝ անհատապես կարևորելով յուրաքանչյուրին:
Նշենք, որ որակի, մատչելիության և հուսալիության սկզբունքով ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ տարբեր աշխարհագրությամբ մասնաճյուղեր ունի, որոնք արժանացել են հաճախորդների և գործընկերների վստահությանը: ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ավելի քան 60 մասնաճյուղերի ցանցը համալրող նորաբաց մասնաճյուղն իր հաճախորդներին է ներկայանում Բանկի մասնաճյուղերի նոր կոնցեպտին համապատասխան: Այստեղ համատեղվում են նորագույն տեխնոլոգիաները և նորաոճ դիզայնը՝ հաճախորդների հետ աշխատանքում պահպանելով Բանկի բարձր վարկանիշը և նորարարական մոտեցումները:

АРМБИЗНЕСБАНК торжественно открыл третий филиал в Лорийском марзе
АРМБИЗНЕСБАНК, руководствуясь своей программой территориального развития, продолжает расширять филиальную сеть. На этот раз праздничное настроение было в городе Ванадзоре, по адресу ул. Лусаворчи 38/1, где расположен новый филиал “ЛОРИ” ЗАО “АРМБИЗНЕСБАНК”.
Филиал “ЛОРИ” является 3-м филиалом АРМБИЗНЕСБАНКА в Лорийском марзе.
Управляющий филиала “ЛОРИ” ЗАО “АРМБИЗНЕСБАНК” Армен Туманян и мэр Ванадзора Мамикон Асланян, в присутствии сотрудников и гостей Банка перерезали символическую красную ленту.
В филиале “ЛОРИ” физические и юридические лица не только будут иметь возможность пользоваться банковскими услугами, предоставляемыми АРМБИЗНЕСБАНКОМ, среди которых своими привлекательными условиями отличаются кредитные продукты, срочные вклады и системы международных денежных переводов, но и получат информацию об условиях постоянно обновляемых новых продуктов.
В новом открывшемся филиале “ЛОРИ” АРМБИЗНЕСБАНКА  созданы все условия для комфортного и безопасного обслуживания клиентов и партнеров, а квалифицированные и опытные сотрудники готовы оказать профессиональный подход к каждому клиенту.
На протяжении почти 30 лет АРМБИЗНЕСБАНК предоставляет высококачественные услуги, постоянно стремясь превзойти ожидания своих клиентов, индивидуально выделяя каждого из них.
Следует отметить, что основанная на принципе качества, доступности и надежности, филиальная сеть АРМБИЗНЕСБАНКА, состоящая из 60 филиалов и завоевавшая доверие клиентов и партнеров, имеет разную географию. Новый филиал АРМБИЗНЕСБАНКА, предстает перед своими клиентами в соответствии с новой концепцией филиалов Банка. Здесь сочетаются современные технологии и современный дизайн, поддерживая высокую репутацию Банка и инновационные подходы в работе с клиентами.