ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ աշխատակիցների ապրիլյոթյան շնորհավորանքը համակարգի թոշակառուներին
Ս.թ. ապրիլի 6-ին՝ մայրության և գեղեցկության տոնի առթիվ ՀՀ Բանկերի և ֆինանսավարկային արհեստակցական կազմակերպությունների ճյուղային արհմիությունը (ՃՀՄ), իրեն կից հոգաբարձուների խորհրդի հետ համատեղ, մի շարք բանկերի, այդ թվում՝ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ աջակցությամբ կազմակերպել էր ավանդույթ դարձած հերթական տոնական միջոցառում՝ համակարգի կին թոշակառուների համար:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ երիտասարդ աշխատակիցները, շնորհավորելով իրենց ավագ գործընկերներին, հանձնեցին նվերները՝ մաղթելով քաջ առողջություն ու երկար տարիների կյանք:
Միջոցառումն ընթացավ ջերմ ու բարի միջավայրում, համակարգի թոշակառուները պատմեցին իրենց երկար տարիների աշխատանքային փորձի մասին, երգեցին հայկական ժողովրդական երգեր՝ էլ ավելի բարձրացնելով միջոցառման տոնական տրամադրությունը:
Միջոցառման ավարտին ՃՀՄ նախագահ տիկին Լաուրա Հակոբյանն իր և թոշակառուների անունից հատուկ շնորհակալություն հայտնեց ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ղեկավարությանը մշտական աջակցության, ուշադրության և սրտացավ վերաբերմունքի համար:

Поздравление сотрудников АРМБИЗНЕСБАНКА пенсионерам системы в связи с праздником 7-го апреля
6-го апреля с.г., в связи с праздником Материнства и красоты, Отраслевой республиканский союз (ОРС) профсоюзных организаций работников банков и финансово-кредитных учреждений Армении, вместе с Советом попечителей, при поддержке ряда банков, в том числе АРМБИЗНЕСБАНКА, организовал уже ставшей традицией праздничное мероприятие для женщин-пенсионеров системы.
Поздравляя своих старших коллег, молодые сотрудники  АРМБИЗНЕСБАНКА вручили им подарки, пожелав кредпкого здоровья и долгих лет жизни.
Мероприятие прошло в теплой и доброй атмосфере. Пенсионеры системы рассказали о своем многолетнем опыте работы, спели армянские народные песни, еще больше подняв праздничное настроение у присутствующих.
В завершение мероприятия председатель ОРС г-жа Лаура Акобян от своего имени и от имени пенсионеров выразила особую благодарность руководству АРМБИЗНЕСБАНКА за постоянную поддержку, внимание и сердобольное отношение.