ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ ՇՆՈՐՀԱՎՈՐԵԼ Է ԲԱՆԿԱՅԻՆ ՀԱՄԱԿԱՐԳԻ ԹՈՇԱԿԱՌՈՒՆԵՐԻՆ
Մայրության և գեղեցկության տոնի առթիվ ս.թ. ապրիլի 8-ին ՀՀ Բանկերի և ֆինանսավարկային արհեստակցական կազմակերպությունների ճյուղային արհմիությունը (ՃՀՄ), իրեն կից հոգաբարձուների խորհրդի հետ համատեղ, մի շարք բանկերի, այդ թվում՝ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ աջակցությամբ կազմակերպեցին ավանդական դարձած տոնական միջոցառում համակարգի կին թոշակառուների համար:
Միջոցառումն սկսվեց լռությամբ՝ հիշատակի տուրք մատուցելով ՃՀՄ Հոգաբարձուների Խորհրդի նախագահ Իսահակ Իսահակյանին, ով երկար տարիներ ղեկավարել է հոգաբարձուների խորհուրդը:
Միջոցառումն ընթացավ ջերմ ու բարի միջավայրում, որտեղ միավորվել էին բանկային համակարգի տարբեր սերունդներ: Նրանց խոսքով այս հավաքույթը իրենց համար սպասված է և մեծ արժեք ունի, որն իրենց երիտասարդությունն ու աշխատանքային պատմությունն է հիշեցնում, ինչպես նաև հաճելի է տեսնել նախկին գործընկերներին:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ երիտասարդ աշխատակիցները շնորհավորեցին իրենց ավագ գործընկերներին, նվերներ հանձնեցին նրանց՝ մաղթելով առողջություն ու երկար տարիների կյանք:
ՃՀՄ նախագահ տիկին Լաուրա Հակոբյանն իր և թոշակառուների անունից հատուկ շնորհակալություն հայտնեց ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ղեկավարությանը մշտական աջակցության և սրտացավ վերաբերմունքի, ինչպես նաև ամեն տարի յուրահատուկ մոտեցումով հանդես գալու համար:
Բանկային համակարգի թոշակառուները ևս անպակաս չմնացին իրենց օրհանանքներն ու շնորհակալությունը հայտնելու գործում, ովքեր առավել երջանիկ էին, տեսնելով երիտասարդ գործընկերների հարգալից ու սիրառատ վերաբերմունքն իրենց հանդեպ:

АРМБИЗНЕСБАНК ПОЗДРАВИЛ ПЕНСИОНЕРОВ БАНКОВСКОЙ СИСТЕМЫ
В связи с праздником Материнства и красоты, 8-го апреля с.г. Отраслевой республиканский союз (ОРС) профсоюзных организаций банков и финансово-кредитных учреждений Армении, совместно с Советом попечителей, при поддержке ряда банков, в том числе АРМБИЗНЕСБАНКА, организовал уже ставшей традицией праздничное мероприятие для женщин-пенсионеров системы.
Мероприятие началось с минуты молчания в дань памяти председателя Совета попечителей ОРС Исаака Исаакяна, который возглавлял попечительский совет на протяжении многих лет.
Мероприятие прошло в теплой и доброй атмосфере, где собрались разные поколения банковской системы. По их словам, такая встреча представляет собой большую ценность для них, они вспоминают свою молодость и трудовую историю, а также им приятно увидеть бывших коллег.
Молодые сотрудники АРМБИЗНЕСБАНКА поздравили своих старших коллег и вручили им подарки, пожелав кредпкого здоровья и долгих лет жизни.
Председатель ОРС г-жа Лаура Акобян от своего имени и от имени пенсионеров выразила особую благодарность руководству АРМБИЗНЕСБАНКА за постоянную поддержку и сердобольное отношение, а также за проявленный каждый год особый подход.
В свою очередь, пенсионеры банковской системы послали свое блогословение и выразили свою благодарность, и были тронуты увидев уважительное и теплое отношение своих молодых коллег к себе.