ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ՇՆՈՐՀԱՎՈՐԱՆՔԸ ԲԱՆԿԱՅԻՆ ԱՇԽԱՏՈՂԻ ՕՐՎԱ ԿԱՊԱԿՑՈՒԹՅԱՄԲ ՀԱՄԱԿԱՐԳԻ ԹՈՇԱԿԱՌՈՒՆԵՐԻՆ
Հայաստանի Հանրապետության ազգային արժույթի՝ Դրամի ներդրման 25-ամյակի և Բանկային աշխատողի օրվա կապակցությամբ ՀՀ Բանկերի և ֆինանսավարկային արհեստակցական կազմակերպությունների ճյուղային արհմիությունը (ՃՀՄ), իրեն կից հոգաբարձուների խորհրդի հետ համատեղ, մի շարք բանկերի, այդ թվում՝ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ աջակցությամբ կազմակերպել էր միջոցառում համակարգի թոշակառուների համար:
Միջոցառումը ընթացավ ջերմ ու բարի միջավայրում, որտեղ միավորվել էին բանկային համակարգի տարբեր սերունդներ. համակարգի ավագները պատմեցին իրենց աշխատանքի մասին, ունկնդրեցին կենդանի երաժշտություն, պարեցին, երգեցին հայկական ժողովրդական երգեր՝ էլ ավելի բարձրացնելով միջոցառման տոնական տրամադրությունը:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ երիտասարդ աշխատակիցները շնորհավորեցին իրենց ավագ գործընկերներին, նվերներ հանձնեցին նրանց՝ մաղթելով առողջություն ու երկար տարիների կյանք:
ՃՀՄ նախագահ տիկին Լաուրա Հակոբյանն իր և թոշակառուների անունից հատուկ շնորհակալություն հայտնեց ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ղեկավարությանը մշտական աջակցության և սրտացավ վերաբերմունքի, ինչպես նաև յուրաքանչյուր տարի յուրահատուկ մոտեցումով հանդես գալու համար:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ շնորհավորում է ՀՀ բանկային համակարգի բոլոր աշխատակիցներին Բանկային աշխատողի օրվա կապակցությամբ՝ մաղթելով աշխատանքային խաղաղ և ներդաշնակ մթնոլորտ, նորանոր նվաճումներ, նշանակալի հաջողություններ և մասնագիտական աճի բարձր հորիզոններ:

ПОЗДРАВЛЕНИЕ АРМБИЗНЕСБАНКА ПЕНСИОНЕРАМ СИСТЕМЫ В СВЯЗИ С ДНЕМ БАНКОВСКОГО РАБОТНИКА
По случаю 25-летней годовщины внедрения Драма - национальной валюты Республики Армения и Дня банковского работника, Отраслевой республиканский союз (ОРС) профсоюзных организаций работников банков и финансово-кредитных учреждений Армении, вместе с Советом попечителей, при поддержке ряда банков, в том числе АРМБИЗНЕСБАНКА, организовал мероприятие пенсионеров системы.
Мероприятие прошло в теплой и доброй атмосфере, где собрались разные поколения банковской системы, пенсионеры системы рассказали о своей работе, послушали живую музыку, сплясали, спели армянские народные песни еще больше подняв праздничное настроение.
Молодые сотрудники АРМБИЗНЕСБАНКА поздравили своих старших коллег и вручили им подарки, пожелав кредпкого здоровья и долгих лет жизни.
Председатель ОРС г-жа Лаура Акобян от своего имени и от имени пенсионеров выразила особую благодарность руководству АРМБИЗНЕСБАНКА за постоянную поддержку и сердобольное отношение, а также за проявленный каждый год особый подход.
АРМБИЗНЕСБАНК поздравляет всех работников банковской системы Армении по случаю Дня банковского работника, желая им мирной и гармоничной рабочей атмосферы, новых достижений, значительных успехов и высоких горизонтов профессионального роста.