ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ «ԱՐՄԵՆԻԱ ԷՔՍՊՈ 2018» ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑ
Հայտնում ենք, որ ս.թ սեպտեմբերի 7-ից 9-ը տեղի ունեցավ «Արմենիա Էքսպո 2018» ամենամյա ցուցահանդեսը, որի ընթացքում ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ ներկայացնում էր իր կողմից մատուցվող շահավետ պայմաններով գործող ծառայությունների ամբողջական փաթեթը:
Ցուցահանդեսի պաշտոնական բացմանը ներկա էր ՀՀ նախագահ Արմեն Սարգսյանը, ով բացման արարողությունից հետո շրջեց ցուցահանդեսի տաղավարներով, ծանոթացավ ցուցադրված արտադրանքին, ներկայացված տեխնոլոգիաներին և նորարարական համակարգերին:
Հայաստանի արդյունաբերողների, գործարարների միության և LOGOS EXPO Center ցուցահանդեսային ընկերության կողմից կազմակերպվող տարածաշրջանային ունիվերսալ առևտրաարդյունաբերական ամենամյա ցուցահանդեսում այս տարի իրենց արտադրանքն ու ծառայությունները ներկայացրեցին հայրենական ու արտասահմանյան ավելի քան 200 ընկերություն, ինչպես նաև անհատ ձեռներեցներ ու ֆերմերներ:
«Արմենիա Էքսպո 2018» ամենամյա ցուցահանդեսի այցելուները Բանկի տաղավարում ոչ միայն ծանոթացան ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից մատուցվող ծառայություններին և պրոդուկտների մասին տեղեկատվական նյութերին, այլև անհրաժեշտության դեպքում ստացան իրենց հետաքրքրող հարցերի վերաբերյալ խորհրդատվություն Բանկի աշխատակիցներից:

АРМБИЗНЕСБАНК ПРИНЯЛ УЧАСТИЕ В ВЫСТАВКЕ «АРМЕНИЯ ЭКСПО 2018»
Настоящим сообщаем, что с 7 по 9 сентября с.г. состоялся ежегодный выставочный форум “АРМЕНИЯ ЭКСПО 2018”, в ходе которого был представлен полный пакет услуг АРМБИЗНЕСБАНКА, которые предлагает Банк на выгодных условиях.
На официальной церемонии открытия присутствовал президент Армении Армен Саркисян. После церемении открытия президент Республики обошел выставочные павильоны и ознакомился с выставленной продукцией, технологиями и инновационными системами.
На ежегодной региональной универсальной торгово-промышленной выставке, организованной Союзом промышленников и предпринимателей Армении и выставочной компанией LOGOS EXPO Center, в этом году свою продукцию и услуги представили более чем 200 отечественных и зарубежных компаний, а также индивидуальные предприниматели и фермеры.
В павильоне АРМБИЗНЕСБАНКА,  посетители ежегодной выставки “Armenia EXPO 2018” не только ознакомиться с информационными материалами об услугах и продуктах, предоставляемых банком, но и в случае необходимости получили консультацию от сотрудников Банка по интересующим им вопросам.