ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ ԽՈՐՀՐԴԻ ՆԱԽԱԳԱՀ Է ՆՇԱՆԱԿՎԵԼ ԱՐՍԵՆ ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆԸ
ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ Բանկի Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը նշանակվել է ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ Խորհրդի նախագահ:
Բանկի միակ բաժնետեր Վիտալի Գրիգորյանցը բարձր է գնահատում Արսեն Միքայելյանի 2013 թվականից մինչ օրս Բանկի Վարչության նախագահի պաշտոնում կատարած անձնվեր և բարեխիղճ աշխատանքը, նրա ներդրումը Բանկի կայունացման, զարգացման և հուսալիության գործում, ինչի արդյունքում 19.02.2019թ.  Բաժնետերերի արտահերթ ընդհանուր ժողովի որոշման համաձայն՝ Արսեն Միքայելյանը նաև դարձել է ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ 5% բաժնետեր:
Արսեն Միքայելյանի պաշտոնավարման տարիներին Բանկն ահռելի տեմպերով բարձրացել է հայաստանյան բանկերի ռեյտինգային սանդղակով և շատ կարճ ժամանակահատվածում, շնորհիվ նոր հաճախորդների ներգրավման, սպասարկման որակի բարձրացման, փոխշահավետ կորպորատիվ համագործակցության, ավանդների ներգրավման ծավալների աճի, մասնաճյուղային ցանցի ընդլայնման և նոր աշխատատեղերի ստեղծման, զբաղեցրել է առաջատար դիրքերից մեկը:

АРСЕН МИКАЕЛЯН НАЗНАЧЕН ПРЕДСЕДАТЕЛЕМ СОВЕТА ЗАО “АРМБИЗНЕСБАНК”
Председатель Правления ЗАО АРМБИЗНЕСБАНК Арсен Микаелян назначен Председателем Совета ЗАО “АРМБИЗНЕСБАНК”.
Единственный акционер Банка Виталий Григорьянц высоко ценит самоотверженную и преданную работу Арсена Микаеляна, проделанную на посту Председателя правления Банка с 2013 года по сегодняшний день, его вклад в дело стабилизации, развития и повышения надежности Банка, в результате чего, согласно решению Внеочередного общего собрания акционеров от 19.02.2019г., Арсен Микаелян также стал владельцем 5% акций ЗАО “АРМБИЗНЕСБАНК”.
За годы правления Арсена Микаеляна, Банк стремился поднялся в рейтинге армянских банков и в течение очень короткого времени занял одну из лидирующих позиций благодаря привлечению новых клиентов, повышению качества обслуживания, взаимовыгодному корпоративному сотрудничеству, увеличению объемов привлечения вкладов, расширению филиальной сети и созданию новых рабочих мест.