ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՈՒՄ կայանեց ֆինանսական շրջագայության ավտոբուսը
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ իր Գլխամասային գրասենյակում մայիսի 3-ին սիրով հյուրընկալեց «Իմ ֆինանսների ամիս 2017» ծրագրի շրջանակներում իրականացվող ավտոբուսով Ֆինանսական շրջագայության մոտ 60 մասնակցի, որի ընթացքում նրանց համար կազմակերպվեց տեղեկատվական և ուսուցողական շրջայց Բանկի տարածքում:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ ի սկզբանե կարևորել է Կենտրոնական Բանկի կողմից կազմակերպվող ամենամյա «Իմ ֆինանսների ամիս» ծրագիրը և դրա գաղափարը, ու  երկար տարիներ շարունակ ակտիվ մասնակցություն է ցուցաբերում ծրագրի կողմից իրականացվող միջոցառումներին, որի ընթացքում տարբեր թիրախային խմբեր ստանում են տեղեկատվություն ՀՀ բանկերի, նրանց գործունեության մասին, ինչպես նաև ձեռք են բերում ֆինանսական գիտելիքներ:
Բանկի երիտասարդ հյուրերը ծանոթացան ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ստեղծման, ինչպես նաև Գլխամասային գրասենյակի պատմական արժեք հանդիսացող շենքի  պատմությանը, գործունեությանը և տարբեր բաժինների գործառույթներին:
Բանկը «Իմ ֆինանսների ամիս» ծրագրի շրջանակներում Կենտրոնական Բանկում իրականացնելու է նաև ուսուցողական սեմինար:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ մշտապես կարևորում է երիտասարդների տեղեկացված լինելու հանգամանքը, քանզի նրանց հետ միասին է կերտվում ապագայի հուսալի ճանապարհը…

Автобус финансового тура припарковался в АРМБИЗНЕСБАНКЕ
3-го мая с.г. АРМБИЗНЕСБАНК любезно принял в Головном офисе Банка около 60 участников автобусного финансового тура, организованного в рамках программы "Месяц моих финансов 2017", в ходе которого для них была организована информационный и образовательный тур на терриротии Банка.
АРМБИЗНЕСБАНК с самого начала приветствовал идею проведения  ежегодной программы "Месяц моих финансов", организатором которой яляется Центральный банк, и на протяжении  многих лет активно участвовал в мерорпиятиях, проводимых в рамках этой программы. В ходе таких мероприятий различные целевые группы получают информацию о банках РА и их деятельности, а также получают финансовые знания.
Молодые гости ознакомились с историей создания АРМБИЗНЕСБАНКА и здания Головного офиса, представляющего собой культурно-историческую ценность, а также с деятельностью и функциями различных отделов Банка.
Банк в рамках программы "Месяц моих финансов" будет осуществлять также учебный семинар в Центральном Банке.
АРМБИЗНЕСБАНК всегда придавал важное значение осведомленности            среди молодых людей, так как вместе с ними прокладывается надежная дорога в будущее…