ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ ԿՐԿԻՆ ԱՐԺԱՆԱՑԵԼ Է COMMERZBANK-Ի ՄՐՑԱՆԱԿԻՆ
Այս տարի մայիսի 13-15-ը Թբիլիսիում կայացած Վերակառուցման և Զարգացման Եվրոպական Բանկի (ՎԶԵԲ) տարեկան գագաթնաժողովին մասնակցել է նաև ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ներկայացուցիչը:
Միջոցառման ժամանակ COMMERZBANK-ի Տարածաշրջանային կառավարման տնօրեն Աքսել Բոմերսհայմը ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Միջազգային գործառնությունների դեպարտամենտի տնօրեն Սարգիս Իգնատոսյանին է հանձնել  2014 թվականի ընթացքում միջազգային դրամական փոխանցումների գծով բարձր որակ ապահովելու համար Բանկին շնորհված մրցանակը:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻՆ տրված հերթական միջազգային մրցանակը ևս մեկ անգամ փաստում է Բանկի կողմից ծառայությունների հուսալիության և որակի ապահովման բոլոր չափանիշների պահպանման մասին:
Հիշեցնենք նաև, որ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ ունի թղթակցային ցանցի բավականին լայն աշխարհագրություն, ինչը թույլ է տալիս հաճախորդներին առաջարկել դրամական փոխանցումների համեմատաբար մատչելի սակագներ:

АРМБИЗНЕСБАНК ВНОВЬ УДОСТОЕН НАГРАДЫ COMMERZBANK
На состоявшемся в Тбилиси 13-15 мая этого года ежегодном саммите Европейского Банка Реконструкции и Развития (ЕБРР) также принял участие представитель АРМБИЗНЕСБАНКA.
Во время мероприятия, региональный директор COMMERZBANK Аксель Боммерсгейм вручил директору Департамента международных операций АРМБИЗНЕСБАНКA Саргису Игнатосяну награду, присужденную Банку за высокое качество международных денежных переводов в 2014 году.
Очередная международная награда еще раз свидетельствует о надежности услуг Банка и соблюдении им всех стандартов качества.
Следует напомнить также, что АРМБИЗНЕСБАНК имеет довольно широкую географию корреспондентской сети, что позволяет предложить клиентам сравнительно доступные тарифы на денежные переводы.