ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՈՒՄ ՏԵՂԻ Է ՈՒՆԵՑԵԼ ՂԵԿԱՎԱՐՆԵՐԻ ՀԱՆԴԻՊՈՒՄ-ՔՆՆԱՐԿՈՒՄ
Նոյեմբերի 17-ին տեղի ունեցավ Բանկի Վարչության նախագահի տեղակալ-Տարածքային զարգացման և Տեղեկատվական տեխնոլոգիաների դեպարտամենտի տնօրեն, Վարչության անդամի ժ/պ Ալյոնա Ստրատանի աշխատանքային հանդիպում-քննարկումը ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ՝ Երևանում գործող թվով 27 մասնաճյուղերի կառավարիչների հետ:
Աշխատանքային հանդիպում-քննարկման ընթացքում ներկայացվեցին 2019թ. ընթացքում մասնաճյուղային ցանցի զարգացման ուղիները, ինչպես նաև 2018թ. ընթացքում ի հայտ եկած խնդիրները: Հանդիպման մասնակիցներն առավել շատ ոգևորված էին առաջիկա տարում նախատեսվող իրադարձություններն հնարավորինս շուտ ի կատար ածելու հարցում:
Հանդիպում-քննարկման ընթացքում հարց ու պատասխանների միջոցով ձևավորվեցին բազմաթիվ նոր գաղափարներ, որոնք նախատեսվում են իրականացվել 2019 թվականի ընթացքում:
Աշխատանքային նոր միջավայր, առավել թափանցիկ և անկաշկանդ հանդիպում, այսպիսի որակում կարելի է տալ հանդիպմանը, որն ավարտվեց ուրախ թիմային նկարով:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կայուն և արգասաբեր գործունեության հիմք է հանդիասնում իրենց գործին նվիրված պրոֆեսիոնալ և նպատակասլաց թիմի հստակ աշխատանքը, ովքեր մասնագիտորեն են մոտենում իրենց առջև դրված նպատակներին:

ВСТРЕЧА-ОБСУЖДЕНИЕ РУКОВОДИТЕЛЕЙ В АРМБИЗНЕСБАНКЕ
17-го ноября состоялась рабочая встреча-обсуждение заместителя Председателя Правления -директора Департамента территориального развития и Информационных технологий, и/о члена Правления Банка Алены Стратан с управляющими 27-и филиалов АРМБИЗНЕСБАНКА города Еревана.
Во время рабочей встречи-обсуждения были представлены пути развития филиальной сети в 2019г., а также выявленные за 2018г. задачи. Участники встречи с большим энтузиазмом восприняли вопрос скорейшей реализации в наступающем году предусмотренных событий.
В ходе встречи-обсуждения посредством вопросов и ответов возникли многие новые идеи, запланированные на 2019 год.
Новая рабочая среда, наиболее транспарентная и раскованная встреча: такое определение можно дать этой встрече, которая завершилась радостной командной фотографией.
В основе стабильной и продуктивной деятельности АРМБИЗНЕСБАНКА лежит четкая и точная работа преданной своему делу профессиональной и целеустремленной команды, члены которой демонстрируют профессиональный подход к поставленным перед ними целям.