ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ ՆՎԱԶԵՑՆՈՒՄ Է ՀԻՓՈԹԵՔԱՅԻՆ ՎԱՐԿԵՐԻ ՏՈԿՈՍԱԴՐՈՒՅՔՆԵՐԸ
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ իր հաճախորդներին մատուցվող ծառայությունների և պրոդուկտների պայմանների բարելավման նպատակով, նվազեցրել է ՀՀ դրամով հիփոթեքային վարկերի տարեկան տոկոսադրույքները, այդպիսով այն ավելի հասանելի դարձնելով իր հաճախորդներին:
2018թ. օգոստոսի 1-ից ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ ՓԲԸ կողմից տրամադրվող անշարժ գույքի ձեռքբերման կամ կառուցման նպատակներով ՀՀ դրամով հիփոթեքային վարկի տարեկան տոկոսադրույքը նվազեցվում է 1%-ով՝ սահմանվելով տարեկան 10,9%, իսկ վերանորոգման նպատակով ՀՀ դրամով հիփոթեքային վարկերը՝ 1%-ով՝ սահմանվելով տարեկան 11,9%:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ ՓԲԸ կողմից տրամադրվող «Բնակարան երիտասարդներին» հիփոթեքային վարկավորման ծրագրի շրջանակում անշարժ գույքի ձեռքբերման նպատակով ՀՀ մարզերում իրականացվող հիփոթեքային վարկավորման տարեկան տոկոսադրույքը նվազեցում է 1%-ով՝ սահմանվելով տարեկան 3,4%, իսկ Երեւան քաղաքում՝ 1%-ով՝ սահմանվելով տարեկան 5.4%:
Բանկի կողմից հիփոթեքային վարկերի տրամադրման պայմաններին և սակագներին կարող եք ծանոթանալ այցելելով Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ, կամ Բանկի www.armbusinessbank.am պաշտոնական կայքէջում:
Հիփոթեքային վարկերի տարեկան տոկոսադրույքների նվազեցման շնորհիվ Բանկը հնարավորություն է ընձեռում իր հաճախորդներին իրագործել իրենց նպատակները և էլ ավելի շահավետ պայմաններով օգտվել Բանկի կողմից ներկայացվող պրոդուկտներից։

АРМБИЗНЕСБАНК СНИЖАЕТ ПРОЦЕНТНЫЕ СТАВКИ ПО ИПОТЕЧНЫМ КРЕДИТАМ
АРМБИЗНЕСБАНК снижает годовые процентные ставки по ипотечным драмовым кредитам с целью улучшения условий предоставляемых клиентам продуктов и услуг, тем самым делая их более доступными для своих клиентов.
С 1-го августа 2018г., годовая процентная ставка по ипотечным драмовым кредитам, предоставляемых ЗАО АРМБИЗНЕСБАНК на приобретение или строительство недвижимого имущества, снижается на 1%-ный пункт и составит 10,9% годовых; а ипотечные драмовые кредиты на ремонт недвижимого имущества снижаются на 1% и составят 11,9% годовых.
Годовая процентная ставка по ипотечному кредитованию, осуществляемому ЗАО АРМБИЗНЕСБАНК в марзах РА для приобретрения недвижимого имущества в рамках программы “Жилье - молодым”,  снижается на 1%-ный пункт и составит 3,4%, а для Еревана - 7.4% годовых.
Вы можете ознакомиться с тарифами и условиями ипотечных кредитов Банка в любом филиале Банка или на официальном сайте www.armbusinessbank.am.
Благодаря уменьшению годовых процентных ставок по ипотечным кредитам Банк предоставляет своим клиентам возможность реализовать свои цели и пользоваться предлагаемыми Банком продуктами на более выгодных условиях.