ՙՈՍԿԵ ԵՐԻՏԱՍԱՐԴՈՒԹՅՈՒՆ՚ ՎԱՐԿԱՅԻՆ ԳԻԾ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ՈՒՍԱՆՈՂԱԿԱՆ ՔԱՐՏՈՎ
Օրեր առաջ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Գլխամասային Գրասենյակում տեղի ունեցավ պրոդուկտիվ և հետաքրքիր հանդիպում-քննարկում ԵՊՀ-ի մի խումբ ուսանողների հետ: Հանդիպման նպատակն էր լսել կարծիքներ և առաջարկություններ հենց այս սեգմենտի ներկայացուցիչներից, որոնց համար Բանկը հանդես է գալիս նոր առաջարկով:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ առաջնորդվելով ՙԿրթված սերունդ՝ հուսալի ապագա՚ կարգախոսով, առաջարկում է ավելի շահավետ պայմաններով և նոր արտոնություններով ուսանողական քարտ՝ ՙՈսկե երիտասարդություն՚ վարկային գիծ ստանալու հնարավորությամբ:
Բանկի նպատակն է հնարավորություն ընձեռել երիտասարդներին ստեղծել վարկային պատմություն ուսանողական տարիքից և հետագայում լիարժեք օգտվել բանկային ծառայություններից: 18-23 տարեկան ՀՀ-ում և ԱՀ-ում հաշվառված ռեզիդենտ ուսանողները հնարավորություն կունենան ստանալ վարկային գիծ մինչև երկու տարի մարման ժամկետով՝ առանց եկամտի աղբյուրի ստուգման և առանց վարկային պատմություն ունենալու:
Ուսանողական քարտով գնումներ կատարելիս քարտապանները կստանան զեղչեր գործընկեր առևտրի և սպասարկման կետերում, ինչպես նաև կկուտակեն բոնուսներ յուրաքանչյուր անկանխիկ վճարումից, որոնք հետագայում կարող են փոխարինել տարբեր արժեքավոր նվերներով:
ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ Վարչության նախագահի տեղակալ Ալյոնա Ստրատանի խոսքով նման հնարավորությունների ընձեռումը կբերի երիտասարդ պոտենցիալ հաճախորդների բազայի ձևավորմանը, ովքեր հետագայում կօգտվեն Բանկի այլ պրոդուկտներից և արդյունքում կձևավորեն երկարատև և կայուն գործարար հարաբերություններ  Բանկի հետ:

КРЕДИТНАЯ ЛИНИЯ “ЗОЛОТАЯ МОЛОДЕЖЬ” ПО СТУДЕНЧЕСКОЙ КАРТЕ АРМБИЗНЕСБАНКА
Недавно в Головном офисе АРМБИЗНЕСБАНКА состоялась продуктивная и интересная встреча с группой студентов ЕГУ. Встреча имела целью услышать мнения и предложения представителей этого сегмента, для которых Банк выступает с новым предложением.
Руководствуясь слоганом “Образованное поколение – надежное будущее”, АРМБИЗНЕСБАНК предлагает студенческую карту на более выгодных условиях и новыми привилегиями, с возможностью получения кредитной линии “Золотая молодежь”.
Целью Банка является предоставление молодым людям возможности создавать кредитную историю уже со студенческого возраста и в дальнейшем полнценно пользоваться банковскими услугами. Студенты-резиденты в возрасте 18-23 лет, проживающие в Армении и в Арцахе, смогут получить кредитную линию со сроком до двух лет, без источника дохода и без кредитной истории.
Делая покупки по студенческой карте, картодержатели получат скидки в пунктах торговли и обслуживания партнерских компаний, а также бонусы за каждый безналичной расчет и впоследствии можно обменять на различные ценные подарки.
По словам заместителя председателя правления ЗАО «АРМБИЗНЕСБАНК» Алены Стратан, предоставление таких возможностей приведет к формированию базы молодых потенциальных клиентов, которые в дальнейшем будут пользоваться другими продуктами Банка и, в конечном итоге, сформируют долгосрочные и стабильные деловые отношения с Банком.