ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ՆՈՐԱԲԱՑ ՙԶՎԱՐԹՆՈՑ՚ ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԸ ԿԳՈՐԾԻ 24/7 ՌԵԺԻՄՈՎ
Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ հուլիսի 29-ին գործարկվել է ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ նոր մասնաճյուղը՝ ՀՀ, ք. Երևան, Զվարթնոց օդանավակայանի նոր ուղևորային համալիրի ժամանման սրահի հանրային գոտում:
Մասնաճյուղի նոր և ժամանակակից պայմանները հնարավորություն կընձեռի ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ հաճախորդներին օգտվել Բանկի կողմից մատուցվող ծառայությունների և պրոդուկտների ողջ տեսականուց՝ ավանդային և վարկային պրոդուկտների ձևակերպում, հաշիվների համալրում, դրամական փոխանցումների իրականացում, կոմունալ վճարումների իրականացում, Բանկի աշխատակիցների խորհրդատվություն և այդ ամենը 24/7 ռեժիմով:
ՙԶՎԱՐԹՆՈՑ՚ նոր մասնաճյուղի բացումը ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ վաճառքների ցանցի ընդլայնմանն ու արդիականացմանն ուղղված համալիր միջոցառումների փուլերից մեկն է: Հետագայում Բանկը նախատեսում է բացել ևս մի քանի մասնաճյուղեր/սպասարկման գոտիներ, որոնք հաճախորդներին կսպասարկեն 24/7 ռեժիմով:

НОВЫЙ ФИЛИАЛ АРМБИЗНЕСБАНКА ՙЗВАРТНОЦ՚ БУДЕТ ДЕЙСТВОВАТЬ В РЕЖИМЕ 24/7
Рады сообщить, что 29-го июля в общественной зоне, в зале прибытия пассажирского комплекса аэропорта «Звартноц» заработал новый филиал Армбизнесбанка.
В данном филиале, в новых и современных условиях клиенты Армбизнесбанка будут иметь возможность воспользоваться всем спектром услуг и продуктов, предоставляемых Банком: оформление депозитных и кредитных продуктов, пополнение счетов, осуществление денежных переводов, оплата коммунальных платежей, консультации сотрудников Банка и все это в режиме 24/7.
Открытие нового филиала “Звартноц” - один из этапов комплексныx мероприятий, направленныx на расширение и модернизацию сети продаж Армбизнесбанка. В дальнейшем Банк планирует открытие еще нескольлих филиалов/зон , которые будут обслуживать своих клиентов в режиме 24/7.