Հանդիսավոր բացվեց ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ՙԱպարան՚ մասնաճյուղը
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, առաջնորդվելով իր տարածքային զարգացման ծրագրով, շարունակում է ընդլայնել մասնաճյուղային ցանցը. այս անգամ տոնական տրամադրություն էր ք. Ապարան, Բաղրամյան 24 հասցեում, որտեղ տեղակայված է ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ նորաբաց ՙԱպարան՚ մասնաճյուղը:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը և Արագածոտնի մարզպետ Սարգիս Սահակյանւ Բանկի աշխատակիցների և պատվավոր հյուրերի ներկայությամբ կտրեցին մասնաճյուղի կարմիր ժապավենը:
ՙԱպարան՚ մասնաճյուղը ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ 3-րդ տարածքային ստորաբաժանումն է Արագածոտնի մարզում:
Ինչպես Բանկի մյուս տարածքային ստորաբաժանումներում, այնպես էլ ՙԱպարան՚ մասնաճյուղում հաճախորդների տարբեր խմբերի համար առանձնացված են հարմարավետ և ապահով բաժիններ, որտեղ նրանք կարող են կատարել վարկային, ավանդային, դրամական փոխանցումների և այլ բանկային գործարքներ:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից մատուցվող ծառայությունների պայմանները գրավիչ են, իսկ սակագները՝ ճկուն:
«Ապարանը բավականին խիտ բնակեցված քաղաք է, որտեղ զբաղվածության հիմնական ոլորտներն են գյուղատնտեսությունը ու սննդի արդյունաբերությունը: Տարածքում գործում են մի քանի դպրոցներ, մշակութային կենտրոններ, առևտրի և սպասարկման տարբեր կետեր, այսինքն՝ քաղաքային անցուդարձը բավականին աշխույժ է, ինչը ենթադրում է, որ որակյալ և մատչելի բանկային ծառայությունների առաջարկը կարող է հիմնավորված լինել:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, Ապարանում նոր մասնաճյուղ բացելով, փորձելու է հաճախորդներին մատուցել մրցակցային ծառայություններ՝ վարկերի, ավանդների, միջազգային դրամական փոխանցումների գծով՝ միաժամանակ նպաստելով տարածաշրջանի տնտեսական ակտիվությանը՚, - նշում է «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը:
Նշենք, որ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ այս տարի բացել է նաև նոր մասնաճյուղ Երևանում՝ Ն. Զարյան 27 հասցեում (Արաբկիր վարչական շրջան), որտեղ սպասարկվում են Բանկի կողմից առաջարկվող բոլոր ծառայությունները:

Состоялось официальное открытие филиала “Апаран” АРМБИЗНЕСБАНКА
АРМБИЗНЕСБАНК, руководствуясь своей программой регионального развития, продолжает расширять филиальную сеть Банка: на этот раз праздничное настроение царило в г. Апаране, на Баграмяна 24, где расположен новый филиал “Апаран” АРМБИЗНЕСБАНКА.
Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян и губернатор Арагацотна Саргис Саакян в присутствии сотрудников Банка и почетных гостей торжественно перерезали красную ленту.
“Апаран” 3-е по счету региональное подразделение АРМБИЗНЕСБАНКА в Арагацотне.
Как и в остальных филиалах АРМБИЗНЕСБАНКА, в филиале “Апаран” для разных групп клиентов созданы отдельные удобные и надежные зоны обслуживания, где можно совершать кредитные, депозитные операции, переводы денег и прочие банковские сделки.
АРМБИЗНЕСБАНК предлагает привлекательные условия и гибкие тарифы на предоставляемые услуги.
Как отметил  Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян в своей речи: " АПАРАН густонаселенный город, где основными сферами занятости являются сельское хозяйство и пищевая промышленность. Здесь действуют несколько школ, культурных центров, разные пункты торговли и сервиса, то есть город живет довольно оживленной жизнью, что и является  предпосылкой для предложения качественных и доступных услуг.
Открывая новый филиал в Апаране,  АРМБИЗНЕСБАНК попытается предоставить клиентам конкурентоспособные услуги по кредитованию,  приему  вкладов, денежным переводам, одновременно содействуя экономической активности региона”.
Примечательно, что в этом году АРМБИЗНЕСБАНК открыл новый филиал в Ереване по адресу Н. Зарян 27 (административный округ Арабкир), где доступны все предоставляемые Банком услуги.