ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ ՇԻՐԱԿԻ ՄԱՐԶՈՒՄ ԲԱՑԵՑ 3-ՐԴ ՄԱՍՆԱՃՅՈՒՂԸ
Այսուհետ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ծառայությունները հասանելի կլինեն նաև Արթիկում. Հոկտեմբերի 8-ին, Շիրակի մարզ, ք. Արթիկ, Բաղրամյան փողոց 14/10 հասցեում բարձրաստիճան հյուրերի ներկայությամբ ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը և Արթիկի քաղաքապետ Արսեն Աբրահամյանը հանդիսավոր կերպով  կտրեցին ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ «ԱՐԹԻԿ» մասնաճյուղի կարմիր ժապավենը:
Նորաբաց մասնաճյուղում հաջող գործունեության կապակցությամբ հոգևոր հովիվը կատարեց ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից ընդունված ավանդական օրհնության կարգը:
Վարկեր, ավանդներ, միջազգային դրամական փոխանցումներ և այլ վճարահաշվարկային գործառնություններ… Սրանք են հիմնական ծառայությունները, որոնք արդեն հասանելի են ՙԱՐԹԻԿ՚ մասնաճյուղում, իսկ ստեղծված պայմանները լիովին բավարարում են հաճախորդներին ապահով և բարձրակարգ սպասարկելու պահանջներին:
ՙԱՐԹԻԿ՚ մասնաճյուղում Բանկի փորձառու աշխատակիցները պատրաստ են յուրաքանչյուր հաճախորդի նկատմամբ ցուցաբերել անհատական մոտեցում՝ նրանց գոհունակությունը բարձր պահելու համար:
«Ինչպես խոստացել էինք ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ շարունակում է իր ծառայությունները հասանելի դարձնել նոր մասնաճյուղեր բացելու միջոցով, ինչի արդյունքում այսօր ներկա ենք Բանկի ՙԱՐԹԻԿ՚ մասնաճյուղի բացմանը, որը Շիրակի մարզում 3-րդն է: ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ փորձում է աշխարհագրորեն իր մրցակցային դիրքն ամրապնդել  երկրի ողջ տարածքում՝  միաժամանակ հանդես  գալով որակյալ բանկային ծառայություններով: Արթիկ քաղաքում բնակչության խտությունը բավականին մեծ է, ինչը թույլ է տալիս նաև տնտեսական  գործունեության արդյունավետության առումով հիմնավորել մասնաճյուղի բացման անհրաժեշտությունը», - նշում է «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը:
Նշենք, որ վերջերս ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ բացել էր երեք նոր մասնաճյուղ Աշտարակում, Գավառում և Մասիսում, որոնք արդեն հասցրել են արժանանալ հաճախորդների և գործընկերների վստահությանը:

АРМБИЗНЕСБАНК ОТКРЫЛ 3-ИЙ ФИЛИАЛ В ШИРАКСКОМ МАРЗЕ
8-го октября, по адресу ул. Баграмян 14/10, г. Артик, марз Ширак, в присутствии высокопоставленных гостей Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян и мэр Артика Арсен Абрамян торжественно перерезали красную ленту филиала "АРТИК" ЗАО “АРМБИЗНЕСБАНК”.
В связи с успешным началом деятельности нового филиала духовный пастырь совершил в филиале "АРТИК" уже ставший для Банк традицией обряд освещения.
Кредиты, депозиты, международные денежные переводы и другие платежно-расчетные операции ... Это те основные услуги, которые уже доступны в филиале "АРТИК", а созданные условия полностью удовлетворяют требованиям надежного и высококлассного обслуживания клиентов.
Опытные сотрудники филиала "АРТИК" готовы продемонстрировать индивидуальный подход к каждому клиенту для поддержания высокого уровня их удовлетворенности.
Как отметил  Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян в своей речи: "Согласно данному обещанию, открывая новые филиалы АРМБИЗНЕСБАНК продолжает процесс повышения доступности своих услуг, в результате  этого  мы  сегодня присутствуем  на открытии филиала "АРТИК" - 3-го по счету филиал а нашего Банка в Ширакском марзе. АРМБИЗНЕСБАНК стремится укрепить свои конкурентные позиции за счет расширения  географии своего присутствия  по всей территории  страны, одновременно предоставляя  качественные  банковские услуги. Плотность населения  в городе Артик довольно  высокая,  что позволяет обосновать необходимость открытия филиала в плане эффективности его экономической деятельности".
Хотелось бы отметить, что этим летом АРМБИЗНЕСБАНК открыл три новых филиала в городах Аштарак, Гавар и Масис, которые уже успели завоевать доверие клиентов и партнеров.