ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ նոր մասնաճյուղը գտնվում է Ավան վարչական շրջանում
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ ավելի հասանելի է դարձնում բանկային ծառայությունները Երևանում բնակվողների համար. այսուհետ Բանկի հաճախորդները կարող են սպասարկվել նաև ՙԱվան՚ մասնաճյուղում:
ՙԱվան՚ մասնաճյուղը ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ 1-ին տարածքային ստորաբաժանումն է համանուն վարչական շրջանում:
… Շնորհավորանքներ, հյուրեր և տոնական տրամադրություն. ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը և Հայաստանի բանկերի միության նախագահ Սամվել Ճզմաչյանը, միասին կտրելով խորհրդանշական կարմիր ժապավենը, մեկնարկում են մասնաճյուղի հանդիսավոր բացումը:
ՙԱվան՚ մասնաճյուղում անհատները և տարբեր տնտեսավարող սուբյեկտներ հնարավորություն ունեն օգտվելու ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից մատուցվող մատչելի բանկային ծառայություններից, որոնցից իրենց գրավիչ պայմաններով առանձնանում են վարկատեսակները, ժամկետային ավանդներն ու միջազգային դրամական փոխանցումների համակարգերը:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ նորաբաց ՙԱվան՚ մասնաճյուղում հաճախորդների և գործընկերների համար ստեղծված են հարմարավետ ու ապահով սպասարկման բոլոր պայմանները, իսկ հմուտ և փորձառու աշխատակիցներն իրենց մասնագիտական գիտելիքներով պատրաստ են պրոֆեսիոնալ կերպով յուրաքանչյուր հաճախորդին անհատապես ուղղորդել ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից մատուցվող այս կամ այն ծառայությունից օգտվելու հարցում:
«Մենք արդեն ունենք մոտ 50 մասնաճյուղ տարբեր աշխարհագրությամբ, ընդ որում՝ Երևանում դրանց  թիվն անցնում է 15-ը: Այդուհանդերձ, ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ղեկավարությունը որոշեց մասնաճյուղ ունենալ նաև Երևանի Ավան վարչական շրջանում, քանի որ նշված տարածքում գործունեություն ծավալելով՝ Բանկն իր ծառայություններով էլ ավելի մոտ կգտնվի իր հաճախորդներին և միաժամանկ կնպաստի մրցակցության զարգացմանը», - նշում է «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը:
Այս տարվա ընթացքում, բացի ՙԱվան՚ մասնաճյուղից, իրենց գործունեությունն են սկսել նաև ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ՙԱրաբկիր՚ և ՙԱպարան՚ մասնաճյուղերը, որոնք արդեն հասցրել են արժանանալ հաճախորդների և գործընկերների վստահությանը:

Новый филиал АРМБИЗНЕСБАНКА находится в административном округе Аван
АРМБИЗНЕСБАНК делает банковские услуги более доступными для жителей Еревана: отныне клиенты Банка могут обслуживаться также в филиале “Аван”.
“Аван” - 1-ое региональное подразделение АРМБИЗНЕСБАНКА в одноименном административном округе.
... Поздравления, гости и праздничное настроение: Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян и  председатель Союза банков Армении Самвел Чзмачян вместе перерезали символическую красную ленту давая старт церемонии официального открытия филиала.
В филиале “Аван” индивидуальные лица и разные хозяйствующие субъекты имеют возможность пользоваться банковскими услугами АРМБИЗНЕСБАНКА, среди которых своими привлекательными условиями отличаются кредитные продукты, срочные вклады и системы международных денежных переводов.
В новом филиале АРМБИЗНЕСБАНКА созданы все условия для комфортного и безопасного обслуживания клиентов и деловых партнеров, а умелые и опытные  сотрудники филиала готовы своими знаниями профессионально направлять каждого индивидуального клиента в выборе той или иной услуги, предоставляемой АРМБИЗНЕСБАНКОМ.
Как отметил  Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян в своей речи: "У нас уже есть около 50 филиалов с расширенной географией, при этом их число в Ереване превышает 15. Тем не менее, руководство АРМБИЗНЕСБАНКА решило иметь филиал также в административном округе Аван г. Еревана, поскольку расширяя деятельность в данном округе Банк станет еще ближе к своим клиентам своими услугами, и в то же время поспособствует развитию конкуренции".
В течение этого года, кроме филиала “Аван” свою деятельность начали филиалы “Арабкир” и “Апаран” АРМБИЗНЕСБАНКА, которые уже успели завоевать доверие клиентов и партнеров.