ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ շնորհավորեց համակարգի թոշակառուներին
ՀՀ Կառավարության կողմից 2003թ. ընդունված որոշման համաձայն` նոյեմբերի 22-ը հռչակվել է «Բանկային աշխատողի օր»: Այդ առիթով, որպես ավանդույթ, ս.թ. նոյեմբերի 18-ին ՀՀ Բանկերի և ֆինանսավարկային արհեստակցական կազմակերպությունների ճյուղային արհմիությունը (ՃՀՄ), իրեն կից Հոգաբարձուների խորհրդի հետ համատեղ, մի շարք բանկերի, այդ թվում՝ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ աջակցությամբ համակարգի 28 թոշակառուների համար կազմակերպել էր տոնական միջոցառում՝ հյուրասիրությամբ:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ երիտասարդ աշխատակիցները, շնորհավորելով բանկային համակարգում երկարամյա աշխատանքային փորձ ունեցող տարեցներին, նրանց հանձնեցին Բանկի բրենդավորված նվերները, ինչը մեծ ուրախություն և ոգևորություն առաջացրեց ներկաների մոտ:
Տոնական միջոցառման վերջում թոշակառուներն իրենց շնորհակալությունը հայտնեցին ՃՀՄ հոգաբարձունների խորհրդի նախագահ Իսահակ Իսահակյանին, միջոցառման կազմակերպիչներին, ինչպես նաև ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻՆ այդ օրն իրենց համար մշտապես տոն դարձնելու համար:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ իր գործունեության ընթացքում միշտ կարևորում է լավ ու բարի ավանդույթների պահպանումը՝ չմոռանալով, որ այսօր է կերտվում ապագայի հուսալի ճանապարհը…

АРМБИЗНЕСБАНК поздравил пенсионеров системы
Согласно решению Правительства от 2003г., 22-ое ноября объявлен "Днем банковского сотрудника". В связи с этим, традиционно, 18 ноября с.г.  Отраслевой республиканский союз (ОРС) профсоюзных организаций работников банков и финансово-кредитных учреждений Армении, вместе с Советом попечителей, и при поддержке АРМБИЗНЕСБАНКА организовал праздничное мероприятие с угощением для 28 пенсионеров системы.
Молодые сотрудники АРМБИЗНЕСБАНКА поздравили пожилых людей с многолетним опытом работы в банковской системе и дали им подарки с брендом Банка, что вызвало большую радость и энтузиазм у присутствующих.
В конце праздничного мероприятия пенсионеры выразили благодарность председателю Совета попечителей ОРС Исааку Исаакяну, организаторам мероприятия, а также АРМБИЗНЕСБАНКУ за то, что они постоянно дарят им праздник в этот день.
АРМБИЗНЕСБАНК осознает важность сохранения хороших и добрых традиций, не забывая при этом, что сегодня прокладывается надежная дорога в будущее ...