ԳԵՐՄԱՆԱԿԱՆ COMMERZBANK-Ի ՀԵՐԹԱԿԱՆ ՄՐՑԱՆԱԿԸ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻՆ
Հայտնում ենք, որ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ կրկին արժանացել է գերմանական COMMERZBANK-ի մրցանակին, այս անգամ 2013 թվականին SWIFT համակարգով միջազգային փոխանցումների գծով  գերազանց որակ ապահովելու համար:
COMMERZBANK-ի միջոցով Բանկի կողմից արտարժույթով իրականացվող միջազգային փոխանցումներն առավելագույն չափով համապատասխանել են որակի միջազգային ստանդարտներին:
Միջազգային գործընկերոջ կողմից տրված գերազանցության մրցանակը ևս մեկ անգամ հաստատում է այն փաստը, որ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՈՒՄ մշտապես պահպանվում են հուսալիության և որակի ապահովման բոլոր չափանիշները:
Հիշեցնենք նաև, որ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿՆ ունի թղթակցային ցանցի բավականին լայն աշխարհագրություն, որի շնորհիվ Բանկի հաճախորդներն հնարավորություն ունեն օգտվել դրամական փոխանցումների ծառայությունների համեմատաբար ցածր սակագներից, ինչպես նաև արագ և որակյալ սպասարկումից:

ОЧЕРЕДНАЯ НАГРАДА АРМБИЗНЕСБАНКА ОТ НЕМЕЦКОГО COMMERZBANK
Сообщаем Вам, что АРМБИЗНЕСБАНК в очередной раз стал обладателем награды немецкого COMMERZBANK за отличное качество исполнения международных переводов через SWIFT в 2013 году.
Требования, предъявляемые международным валютным переводам, совершенным Банком через COMMERZBANK, максимально соответствовали международным стандартам.
Награда отличия в очередной раз подтверждает, что в АРМБИЗНЕСБАНКЕ постоянно соблюдаются все стандарты по обеспечению надежности и качества.
Широкая география корреспондентской сети АРМБИЗНЕСБАНКА позволяет клиентам воспользоваться относительно низкими тарифами на услуги денежных переводов, а также быстрым и качественным обслуживанием.