ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ DIGITEC EXPO 2014-ՈՒՄ
Հայտնում ենք, որ ս.թ հոկտեմբերի 3-5-ը «Երևան Էքսպո» կենտրոնում Ինֆորմացիոն Տեխնոլոգիաների Ձեռնարկությունների Միության (ԻՏՁՄ) կողմից ՀՀ վարչապետի բարձր հովանու ներքո անցկացվեց ամենամյա 10-րդ հոբելյանական DIGITEC EXPO 2014 տեղեկատվական, հեռահաղորդակցական տեխնոլոգիաների ցուցահանդեսը, որին մասնակցեց նաև ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ:
Ցուցահանդեսի պաշտոնական բացմանը ներկա էր նաև ՀՀ նախագահը, ով այլ պաշտոնատար անձանց հետ շրջայց կատարեց ցուցադրական տաղավարներում՝ ծանոթանալով ներկայացվող ծառայություններին:
Մասնակցելով ցուցահանդեսին՝ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ մասնակից կազմակերպություններին ներկայացրեց բիզնեսի ֆինանսավորման իր առաջարկները, իսկ այցելուներին՝ Բանկի կողմից մատուցվող ծառայությունների ամբողջական փաթեթը:
ԴիջիԹեք-ի հիմնական նպատակը բարձր տեխնոլոգիաների ընկերությունների, գործարար աշխարհի ներկայացուցիչների և հասարակության միջև հաղորդակցման բարենպաստ միջավայր ստեղծելն է:

АРМБИЗНЕСБАНК НА ВЫСТАВКЕ DIGITEC EXPO 2014
3-5 октября с.г., в выставочном комплексе «Ереван Экспо» под высоким патронажем премьер-министра РА прошла 10-ая юбилейная ежегодная выставка информационных и коммуникационных технологий DIGITEC EXPO 2014, которая была организована Союзом Компаний Информационных Технологий (СКИТ). На выставке участвовал также АРМБИЗНЕСБАНК.
На официальном открытии выставки присутствовал Президент Армении Серж Саргсян. Президент Республики, вместе с другими должностными лицами, обошел выставочные павильоны и ознакомился с представляемыми услугами.
На выставке АРМБИЗНЕСБАНК представил участвующим компаниям свои предложения по финансированию бизнеса, а посетителям – полный пакет услуг, предоставляемых Банком.
Основной целью DIGITEC является создание благоприятной коммуникационной среды между компаниями высоких технологий, представителями делового мира и обществом.