ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ նոր մասնաճյուղը ԳԵՂԱՐՔՈՒՆԻՔԻ մարզում է
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ Գեղարքունիքի մարզում ավելացնում է մասնաճյուղերի թիվը… Օգոստոսի 2-ին ք. Գավառ, Բունիաթյան 18/1 հասցեում տեղի ունեցավ  ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ «ԳԱՎԱՌ» մասնաճյուղի հանդիսավոր բացումը, որին ներկա էին «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը, Բանկի այլ ղեկավար անձինք, Գեղարքունիքի փոխմարզպետը, Գեղարքունյաց թեմի առաջնորդը  և այլ հրավիրյալներ:
Բանկի այս մասնաճյուղը թվով երկրորդն է Գեղարքունիքի մարզում, իսկ ընդհանուր մասնաճյուղերի հաշվով` 33-րդը:
ՙԳԱՎԱՌ՚ մասնաճյուղում հաճախորդները կսպասարկվեն հմուտ աշխատակիցների կողմից՝ հնարավորություն ունենալով օգտվելու տարբեր վարկատեսակներից, միջազգային արագ դրամական փոխանցումների համակարգերից, ժամկետային ավանդների լայն տեսականուց և այլն:
«Մասնաճյուղի թե աշխատակիցների, թե հաճախորդների համար ստեղծված են անվտանգության և հարմարավետության բոլոր պայմանները, իսկ մատուցվող ծառայությունների  սակագներն ու սպասարկման որակը կգոհացնեն յուրաքանչյուր հաճախորդի», - նշում է «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, ընդլայնելով մասնաճյուղերի աշխարհագրությունը, փորձում է հնարավորին չափով մոտ գտնվել իր հաճախորդներին և գործընկերներին, որոնց մի մասն էլ գտնվում է հենց Գավառ քաղաքում:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, կարևորելով  մատուցվող ծառայությունների որակն ու արդիականությունը, փորձում է նպաստել տնտեսական կյանքի զարգացմանը նաև Հայաստանի մարզերում:

Новый филиал АРМБИЗНЕСБАНКА в ГЕГАРКУНИКСКОМ марзе
2 августа состоялась церемония торжественного открытия нового филиала АРМБИЗНЕСБАНКА "ГАВАР", расположенного по адресу г. Гавар, ул. Буниатян 18/1. В церемонии открытия филиала присутствовали Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян, другие руководители Банка, заместитель губернатора марза Гегаркуник, предводитель Гегаркуникской епархии и другие приглашенные. Это уже второй по счету филиал в Гегаркуникском марзе и 33-ий - в общей сложности.
В филиале "ГАВАР" клиенты будут обслуживаться опытными сотрудниками и могут воспользоваться различными видами кредитных продуктов, системами быстрых международных денежных переводов, широким спектром срочных вкладов и прочими услугами Банка.
Как отметил  Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян в своей речи: "В филиале "ГАВАР" созданы все условия безопасности и комфорта для  сотрудников и клиентов, а  тарифы и качество предоставляемых услуг  удовлетворят  всех клиентов филиала".
Расширение географии своего присутствия позволяет АРМБИЗНЕСБАНКУ быть ближе к своим клиентам и партнерам, часть которых находятся именно в городе Гавар.
Подчеркивая актуальность и качество банковских услуг, АРМБИЗНЕСБАНК  старается способствовать также экономическому развитию регионов Армении.