ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ ԱՐԱՐԱՏԻ մարզում բացեց 2-րդ մասնաճյուղը
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, շարունակելով համալրել մասնաճյուղերի թիվը, բացում է նոր մասնաճյուղ այս անգամ Արարատի մարզում, որը 2-րդն է տարածաշրջանում… Օգոստոսի 6-ին ք. Մասիս, Հանրապետության 5/1 հասցեում ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանի և Արարատի մարզպետ Ռուբիկ Աբրահամյանի մասնակցությամբ, ինչպես նաև այլ բարձրաստիճան հյուրերի ներկայությամբ տեղի ունեցավ  ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ «ՄԱՍԻՍ» մասնաճյուղի հանդիսավոր բացումը:
Հայ առաքելական եկեղեցու հոգևոր հովիվը հաջող գործունեության մեկնարկի կապակցությամբ մասնաճյուղում կատարեց ավանդական օրհնության կարգը:
ՙՄԱՍԻՍ՚ մասնաճյուղը ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ընդհանուր մասնաճյուղերի թվաքանակում 34-րդն է, որտեղ նույնպես ստեղծված են հաճախորդների ապահով և բարձրորակ սպասարկման պայմանները:
Նորաբաց մասնաճյուղում ինչպես ֆիզիկական անձինք, այնպես էլ տարբեր տնտեսավարող սուբյեկտներ, կարող են օգտվել ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից մատուցվող բոլոր ծառայություններից, այդ թվում՝ մատչելի վարկատեսակներից, գրավիչ պայմաններով ժամկետային ավանդներից, միջազգային արագ դրամական փոխանցումների համակարգերից և այլ ֆինանսական ծառայություններից:
ՙՄԱՍԻՍ՚ մասնաճյուղում սպասարկումն իրականացվում է փորձառու և հմուտ աշխատակիցների կողմից, ովքեր պատրաստ են աշխատանքային գործընթացում յուրաքանչյուր հաճախորդի ցուցաբերել անհատական մոտեցում:
«Տարբեր չափանիշներով ուսումնասիրելով մեր հավատարիմ և պոտենցիալ հաճախորդների կազմը, որոշեցինք ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ծառայությունները հասանելի դարձնել նաև Մասիս քաղաքում: Մասնաճյուղի բացումը կարևոր է նաև տարածաշրջանի տնտեսական զարգացման առումով, որը կապված է վարկավորման և տարբեր վճարահաշվարկային ծառայությունների մատուցման հետ», - նշում է «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը:
Նշենք, որ նույն սկզբունքով ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ վերջերս հանդիսավոր կերպով բացեց ՙԱՇՏԱՐԱԿ՚ և ՙԳԱՎԱՌ՚ մասնաճյուղերը, որտեղ ևս պահպանված են սպասարկման բարձր որակն ու ծառայությունների գրավիչ պայմանները:

АРМБИЗНЕСБАНК открыл 2-ой филиал в АРАРАТСКОМ марзе
АРМБИЗНЕСБАНК, следуя своей политике, продолжает увеличивать число филиалов и открывает новый филиал, на этот раз – в  Араратском марзе. Это второй по счету филиал АРМБИЗНЕСБАНКА в регионе. 6 августа при участии Председателя правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсена Микаеляна, губернатора Араратского марза Рубика Абрамяна, других высокопоставленных гостей  состоялось Торжественное открытие филиала "МАСИС" (г. Масис, ул. Анрапетутян 5/1).
В связи с успешным началом его деятельности духовный пастырь Армянской Апостольской церкви совершил в филиале "МАСИС" традиционный обряд освещения.
Как и в остальных филиалах, в новом филиале также созданы все условия для обеспечения качества и надежности обслуживания клиентов.
В новом филиале клиенты – как физические лица, так и хозяйствующие субъекты, могут пользоваться всей линейкой услуг, предоставляемых Банком, в том числе доступными кредитными продуктами, широким спектром срочных вкладов по привлекательным условиям, системами быстрых международных денежных переводов и другими финансовыми услугами АРМБИЗНЕСБАНКА.
Обслуживание в филиале "МАСИС" осуществляется опытной и умелой командой профессионалов, готовых продемонстрировать индивидуальный подход к каждому клиенту.
Как отметил  Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян в своей речи: "Изучив состав лояльных и потенциальных клиентов нашего Банка по различным критериям, было принято решение  сделать услуги АРМБИЗНЕСБАНКА доступными также и в городе Масис. Открытие филиала также важно с точки зрения экономического развития  региона,  что связано с предоставлением кредитования  и различных видов платежно-расчетных услуг".
Примечательно, что по тому же принципу АРМБИЗНЕСБАНК недавно торжественно открыл филиалы "АШТАРАК" и "ГАВАР", где тоже соблюдено высокое качество обслуживания и привлекательные условия предоставления услуг.