Տոնական տրամադրություն «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ «Մասիս» մասնաճյուղում
Մարտի 24-ին «ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ «Մասիս» մասնաճյուղում աշխատանքային օրն սկսվեց Սուրբ Թադեոս եկեղեցու հոգևոր հովիվ Տեր Արարատ քահանա Օրդոյանի օրհնությամբ:
Սուրբ Զատկի տոնին ընդառաջ՝ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ «Մասիս» մասնաճյուղն իր հաճախորդների, մասնավորապես՝ երեխաների ծննդյան նպաստները միանվագ գումարներով ստացողների, ապագա մայրերի համար կազմակերպել էր հաճելի անակնկալ. մասնաճյուղում Բանկի աշխատակիցների կողմից զարդարված խորհրդանշական կենաց ծառի մոտ ելույթ էին ունենում Մասիսի Առնո Բաբաջանյանի անվան երաժշտական դպրոցի սաները:
Մասնաճյուղի կառավարիչ Տիգրան Մուրադյանի խոսքով Ավագ հինգշաբթի օրվա ընթացքում կազմակերպված նմանատիպ միջոցառումը յուրահատուկ դրական տրամադրություն է հաղորդում բոլորին՝ ստեղծելով բարի և ապահով միջավայր:

Праздничное настроение в филиале
24 марта в филиале "Масис" ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" рабочий день начался благословением духовного пастыря церкви Святого Тадеоса священника Арарата Ордояна.
Навстречу празднику святой Пасхи, филиал "Масис" АРМБИЗНЕСБАНКА подготовил  приятный сюрприз для своих клиентов, в частности, для будущих мам, получателей единовременного пособия при рождении детей. У символического древа жизни, украшенного сотрудниками Банка, выступили воспитанники музыкальной школы им. Арно Бабаджаняна г. Масис.
Как отметил управляющий филиала Тигран Мурадян в своей речи, мероприятие, организованное в день Великого четверга, создает хорошую и безопасную среду поддерживая своеобразно добрый и позитивный настрой.