ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ գնահատում է հայ զինվորի անձնվեր ծառայությունը…
Օրերս ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանն այցելեց ԼՂՀ սահմանամերձ դիրքերում իրենց պարտքը պատվով կատարող ժամկետային զինծառայողներին, որի ընթացքում ծանոթացավ նրանց առօրյային, կենցաղային պայմաններին և զրուցեց հետաքրքող հարցերի շուրջ:
Ա. Միքայելյանը սպայական անձնակազմի ուղեկցությամբ շրջեց նաև սահմանի առաջին գծում՝ քննարկելով բանակի ներկա մարտական վիճակը, մասնավորապես դրական զարգացումները:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Վարչության նախագահը, գնահատելով զինվորի նշանակալից դերը հայրենիքի պաշտպանության գործում և բանակին աջակցելու կարևորությունը, երիտասարդ մարտիկներին հանձնեց առաջին անհրաժեշտության և այլ արժեքավոր ապրանքներ:
Տպավորություններով հագեցած շրջայցի վերջում Արսեն Միքայելյանը ներկա զինվորներին իր շնորհակալությունը հայտնեց հայրենասիրական մեծ նվիրումի համար՝ մաղթելով բոլորին խաղաղ երկինք և բարի ծառայություն:

АРМБИЗНЕСБАНК ценит самоотверженную службу армянского солдата…
Председатель правления АРМБИЗНЕСБАНКА Арсен Микаелян на днях побывал с визитом у военнослужащих срочной воинской службы, которые с честью и достоинством выполняют свой воинский долг в приграничных позициях НКР. Во время визита он ознакомился с их повседневной жизнью, бытовыми условиями и поговорил об интересующих им вопросах.
В сопровождении офицерского состава А. Микаелян также обошел первую линию границы, обсудив  нынешнее боевое состояние армии, в частности  положительные перемены.
Оценивая значимую роль солдата в деле защиты родины и важность содействия армии, Председатель Правления АРМБИЗНЕСБАНКА вручил молодым бойцам предметы первой необходимости и другие ценные товары.
В конце обхода, который был полон впечатлениями, Арсен Микаелян поблагодарил солдат за их преданность и патриотизм, пожелав всем мирного неба и доброй службы.