ԱՎԵԼԻ ԿԱՆԱՉ ԵՐԵՎԱՆ՝ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ ԱՋԱԿՑՈՒԹՅԱՄԲ
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ  կրկին իր ակտիվ  մասնակցությունը  ցուցաբերեց Երևանի  քաղաքապետարանի կողմից հայտարարված համաքաղաքային ծառատունկին:
Նոյեմբերի 8-ին Բանկի 15 աշխատակիցներն այս անգամ մոտ 60 տնկի տնկեցին Մալաթիա-Սեբաստիա վարչական շրջանի Սուրբ Մարիամ Աստվածածին եկեղեցու հարակից տարածքում գտնվող ՙՄԱԼԱԹԻԱ՚ պուրակում:
Նորաբաց պուրակում ծառեր տնկվեցին նաև ՀՀ Պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանի, Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանի և վարչական շրջանի ղեկավար Արտակ Ալեքսանյանի կողմից:
Երևանի քաղաքապետն անձամբ շնորհակալություն հայտնեց ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ աշխատակիցներին մայրաքաղաքի կանաչապատմանը նպաստելու և թիմային աշխատանքով աջակցություն ցուցաբերելու համար:
Հիշեցնենք նաև, որ ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ մասնակցել է նաև նախորդ տարիներին կազմակերպված ծառատունկներին, բացի դա Բանկի կողմից իրականացվել են Երևանի մի  շարք հուշարձանների մաքրման աշխատանքներ, ինչպես նաև վերանորոգվել է Էրեբունի- Երևանի  2750-ամյակի անվան շատրվանային համալիրը:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ, ողջունելով ՙԵրևա´ն, իմ տուն՚ կարգախոսը, պատրաստ է մշտապես իր ներդրումն ունենալ մայրաքաղաքի շենացման գործում:

БОЛЕЕ ЗЕЛЕНЫЙ ЕРЕВАН ПРИ ПОДДЕРЖКЕ АРМБИЗНЕСБАНКА
АРМБИЗНЕСБАНК снова принял активное участие в объявленной Муниципалитетом Еревана общегородской  посадке деревьев.
8 ноября, 15 сотрудников Банка посадили около 60 саженцев в сквере “Малатия”, примыкающей к территории церкви Святой Марии Богородицы административного района Малатия-Себастия.
В недавно открывшемся сквере деревья посадили также министр Обороны РА Сейран Оганян, мэр Еревана Тарон Маргарян и руководитель административного района Артак Алексанян.
Мэр Еревана лично поблагодарил сотрудников АРМБИЗНЕСБАНК за содействие в деле озеленения столицы и за поддержку,  оказанную посредством командной работы.
Хотелось бы упоминуть, что АРМБИЗНЕСБАНК участвовал также в мероприятиях по посадке деревьев, организованных в течение прошлых лет, кроме того Банком были проведены работы по очистке ряда памятников города Еревана, а таже был реконструирован фонтанный комплекс “Эребуни-Ереван-2750”.
Приветствуя слоган “Ереван - мой дом”, АРМБИЗНЕСБАНК выражает свою готовность всегда внести свой вклад в обустройство нашей столицы.