ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ և «Վիտալի Գրիգորյանց» բարեգործական հիմնադրամը Շահբազյանների ընտանիքի կողքին
«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Խորհրդի նախագահի կողմից ստեղծված «Վիտալի Գրիգորյանց» բարեգործական հիմնադրամն Ամանորին ընդառաջ իր հերթական անակնկալն այս անգամ մատուցեց Շահբազյանների բազմազավակ ընտանիքին. երկար ժամանակ նկուղում ապրող ընտանիքն այլևս բնակարան ունի՝ շնորհիվ Վիտալի Գրիգորյանցի մարդասիրական վարքի:
«ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ» ՓԲԸ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը Բանկի ու հիմնադրամի աշխատակիցների հետ ամանորյա նվերներով և տոնական զարդարանքներով այցելեցին երիտասարդ ընտանիքին՝ նրանց շնորհավորելու և հիշարժան օրն էլ ավելի ուրախ դարձնելու նպատակով:
Արսեն Միքայելյանը նշում է, որ շատ թարմ է հիշողությունը, երբ պատահական տեղեկացավ Շահբազյանների խնդրի մասին և որոշեց «Վիտալի Գրիգորյանց» բարեգործական հիմնադրամի աջակցությամբ կացարան ապահովել նրանց համար: Իսկ այսօր նա կիսում է 3 ապագա հայ զինվորների՝ Հարությունի, Սարգսի և Գևորգի ծնողների՝ 37-ամյա Կամո Շահբազյանի ու նրա կնոջ՝ 33-ամյա Մանուշ Վարդազարյանի երջանկությունը, որ իրենց զավակներն իրենց հասակակիցների նման այսուհետ ապրելու են նորմալ բնակարանային պայմաններում:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ Վարչության նախագահ Արսեն Միքայելյանը շնորհավորեց բազմազավակ, աշխատասեր ընտանիքին բնակարանամուտի կապակցությամբ՝ մաղթելով նրանց առողջություն և նորանոր հաջողություններ:

АРМБИЗНЕСБАНК и благотворительный фонд “Виталий Григорьянц” рядом с семьей Шахбазянов
Благотворительный фонд “Виталий Григорьянц”, созданный Председателем совета ЗАО “АРМБИЗНЕСБАНК”, навстречу Новому году в этот раз преподнес свой очередной сюрприз многодетной семье Шахбазянов: у семьи, проживаюшей в подвале на протяжении долгого времени, отныне есть квартира благодаря гуманному поведению Виталия Григорьянца.
Председатель правления ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК" Арсен Микаелян вместе с сотрудниками Банка и Фонда с новогодними подарками и праздничными украшениями навестили молодую семью, чтобы поздравить их и сделать этот памятный день более радостным.
Арсен Микаелян отмечает, что у него еще свежа память, когда случайно узнал о проблеме Шахбазянов и принял решение о предоставлении им жилья при поддержке благотворительного фонда “Виталий Григорьянц”. А сегодня он разделяет счастье 37-илетнего Камо Шахбазяна и его жены – 33-хлетней Мануш Вардазарян, родителей 3-х будущих армянских солдат  - Арутюна, Саргиса и Геворга, что их дети равно как их сверстники отныне будут жить в нормальных жилищных условиях.
Председатель правления АРМБИЗНЕСБАНКА Арсен Микаелян поздравил многодетную, трудолюбивую семью в связи с новосельем и пожелал им крепкого здоровья и все новых успехов.