Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ այսուհետ բոլորը, անկախ բանկի և գործատու կազմակերպության միջև համագործակցության առկայությունից, կարող են օգտվել ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից առաջարկվող աշխատավարձային «Անհատական» փաթեթի առավելություններից, իսկ դրանք շատ են ...
Աշխատավարձային «Անհատական» փաթեթը յուրաքանչյուրին հնարավորություն է տալիս ստանալ անվճար սպասարկմամբ VISA և Mastercard միջազգային վճարային համակարգի քարտեր, ազատ օգտագործել դրանք ցանկացած երկրում, իրականացնել անսահմանափակ անկանխիկ վճարումներ, իսկ Բանկի բանկոմատներից օրական մինչև 1 մլն դրամ կանխիկացումն անվճար է:
Օգտվելով ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ աշխատավարձային քարտերից` հաճախորդը ստանում է անվճար SMS հաղորդագրություններ, արտոնյալ պայմաններով վարկավորման և իր միջոցները տնօրինելու հնարավորություն առանց Բանկ այցելելու՝ օգտվելով «ABB Mobile հավելվածից: Եվ այս ամենն առանց աշխատավայրից տեղեկանք ներկայացնելու:

«Индивидуальный» зарплатный пакет для всех по привлекательным условиям
Рады сообщить, что впредь независимо от наличия сотрудничества между Банком и работодателем, каждый может воспользоваться преимуществами предлагаемого АРМБИЗНЕСБАНКом зарплатного пакета «Индивидуальный», а их не мало…
Зарплатный пакет «Индивидуальный» дает возможность получать карты международных платежных систем VISA и MasterCard с бесплатным обслуживанием, свободно пользоваться ими в любой стране, совершать неограниченные безналичные платежи, а ежедневное обналичивание в банкоматах Банка в размере до 1 миллиона драмов бесплатно.
Пользуясь зарплатными картами АРМБИЗНЕСБАНКа, клиент получает бесплатные SMS-рассылки, возможность кредитования по льготным условиям а также управления своими средствами без посещения Банка с помощью приложения ABB Mobile... И все это без ноеобходимости предоставления справки с места работы.