ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ «ԱՐՄԵՆԻԱ ԷՔՍՊՈ 2019» ՑՈՒՑԱՀԱՆԴԵՍԻ ՄԱՍՆԱԿԻՑ
Հայտնում ենք, որ ս.թ սեպտեմբերի 12-ից 14-ը տեղի ունեցավ «Արմենիա Էքսպո 2019» ամենամյա ցուցահանդեսը, որի ընթացքում ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ ներկայացնում էր իր կողմից մատուցվող շահավետ պայմաններով գործող ծառայությունների ամբողջական փաթեթը:
Ցուցահանդեսի պաշտոնական բացմանը ներկա էր ՀՀ Վարչապետը, ով բացման արարողությունից հետո շրջեց ցուցահանդեսի տաղավարներով, ծանոթացավ ցուցադրված արտադրանքին, ներկայացված տեխնոլոգիաներին և նորարարական համակարգերին:
Այս տարի հայկական ընկերություններից ցուցահանդեսին մասնակցում էին ոչ միայն տեղական արտադրողներ, այլ նաև ներկրողներ՝ տնտեսության բոլոր ճյուղերից:
«Արմենիա Էքսպո 2019» ամենամյա ցուցահանդեսի այցելուները Բանկի տաղավարում ոչ միայն ծանոթացան ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԻ կողմից մատուցվող ծառայություններին և պրոդուկտների մասին տեղեկատվական նյութերին, այլև անհրաժեշտության դեպքում ստացան իրենց հետաքրքրող հարցերի վերաբերյալ խորհրդատվություն Բանկի աշխատակիցներից:

АРМБИЗНЕСБАНК - УЧАСТНИК ВЫСТАВКИ «АРМЕНИЯ ЭКСПО 2019»
Настоящим сообщаем, что с 12 по 14 сентября с.г. состоялся ежегодный выставочный форум “АРМЕНИЯ ЭКСПО 2019”, в ходе которого был представлен полный пакет услуг АРМБИЗНЕСБАНКА, которые Банк предлагает на выгодных условиях.
На официальной церемонии открытия присутствовал премьер министр Армении Никол Пашинян. После церемении открытия премьер министр обошел выставочные павильоны и ознакомился с выставленной продукцией, технологиями и инновационными системами.
В этом году выставка собрала под одной крышей не только местных производителей, но и импортеров из всех отраслей экономики.
В павильоне АРМБИЗНЕСБАНКА, посетители ежегодной выставки “АРМЕНИЯ ЭКСПО 2019” не только ознакомились с информационными материалами об услугах и продуктах Банка, предоставляемых банком, но и в случае необходимости получили консультацию от сотрудников Банка по интересующим им вопросам.