Տեղի ունեցավ ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ հասցեափոխված ՙՄԱՍԻՍ՚ մասնաճյուղի հանդիսավոր վերաբացման արարողությունը
Մասիս քաղաքի Կենտրոնական հրապարակ 55 հասցեում, ժամանակակից ոճով վերանորոգված նոր տարածքում, արդեն գործում է ՙՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿ՚ ՓԲԸ հասցեափոխված ՙՄԱՍԻՍ՚ մասնաճյուղը:
ՙՄԱՍԻՍ՚ մասնաճյուղի նոր տարածքն ապահովված է բարձրակարգ սպասարկման և բանկային այլ ծառայությունների մատուցման համար անհրաժեշտ ժամանակակից սարքավորումներով:
Մասնաճյուղի հանդիսավոր վերաբացման արարողությանը հրավիրված էին պաշտոնատար անձինք Արարատի մարզից, բարձրաստիճան հյուրեր և հաճախորդներ:
Միջոցառման ընթացքում ներկայացվեց առավել հարմար սպասարկման համար անհրաժեշտ բոլոր միջոցներով հագեցած մասնաճյուղը՝ այստեղ հաշվի են առնվել ոչ միայն ժամանակակից ստանդարտների բոլոր պահանջները, այլև հաճախորդների ցանկությունները:  Առկա է հերթերի էլեկտրոնային կառավարման համակարգ, հարմարավետ սպասասրահ և հաճախորդներին ուղղորդող աշխատակից:
ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ շարունակելու է մասնաճյուղերի արդիականացման գործընթացն ու հաճախորդներին նորարարական մոտեցումներով ներկայանալու իր քաղաքականությունը:
Շուրջ 30 տարի ՀԱՅԲԻԶՆԵՍԲԱՆԿԸ մատուցում է բարձրորակ ծառայություններ՝ ընդլայնելով մասնաճյուղային ցանցը: Բանկի համար առանցքային է մեր երկրի տարբեր մարզերում և համայնքներում ապրող քաղաքացիների համար ծառայությունների ամբողջական փաթեթը հասանելի դարձնելը:
Բանկի բարձր վարկանիշը պահպանելու գրավականն է՝ հաճախորդների սպասումները մշտապես գերազանցելու, յուրաքանչյուրին կարևորելու քաղաքականությունը:

Торжественная церемония открытия филиала
В недавно отремонтированном современном стиле помещении по адресу Центральная площадь 55 в г. Масис уже функционирует вновь открытий филиал "Масис" ЗАО "АРМБИЗНЕСБАНК".
Новое помещение филиала "МАСИС" оснащен современным оборудованием, необходимым для качественного обслуживания и других банковских услуг.
На официальной церемонии переоткрытия филиала были приглашены должностные лица из Араратского марза, высокопоставленные гости и клиенты.
Во время мероприятия был представлен филиал, оснащенный всеми средствами, необходимыми для максимально удобного обслуживания: здесь учтены не только все требования современных стандартов, но и пожелания клиентов. Существует электронная система управления очередью, удобный зал ожидания и сотрудник, который будет направлять клиентов в нужные им зоны обслуживания.
АРМБИЗНЕСБАНК будет продолжать процесс модернизации филиалов и свою инновационную политику.
В течение около 30 лет АРМБИЗНЕСБАНК предоставляет высококачественные услуги, расширяя свою филиальную сеть. Предоставление полного спектра услуг для граждан, проживающих в разных регионах и общинах нашей страны, является ключевым для Банка.
Залогом для поддержания высокого рейтинга Банка является политика постоянного превышения ожиданий клиентов и придания важности каждому из них.